8. kārta – kopsavilkums

Sveikiņi.

Šoreiz viss ir ritējis ir raiti un visi ir iekļāvušies laikā. Tas priecē. Galu galā vilciens ir viens no precīzākajiem (laika ziņā) transportlīdzekļiem.

8. kārtā.

Čiploks lauza savu ritmu pa kārtām (superīgi-viduvēji-superīgi – viduvēji), un uzvarot 8. kārtu ir sasniegusi unikālu rezultātu – 8 kārtās 5 uzvaras (vēl pa 1 uzvarai kārtā ir Dainim, Zukam, Raimondam, Egitai)

Vai bija pilnmēness? Šajā kārtā bija ļoti dažādi rezultāti un lielas starpības , piemēram es un Daina izpildījām noliktās misijas, un lasot piezīmes protokolos, cīņas bijušas karstas un saspringtas 😀 (Piem. – „Chi visu dzīvi sabojāja!”, „Nesalauž vilcieniņus!” , „Baldiņu visi čakarē!”, „Jutīgākais (vai jūtīgākais?) dalībnieks protestē!” utml. J

Lai nu kā, kārtas pjedestāls

1.v. – Čiploks – 200.3 p.
2.v. – Zuks – 196.9 p.
3.v. – Edžiņš – 189.6 p.

Turpat tuvumā – Dainis (188.1) un Anita (185.5)

Prieks par Edžiņu, kas teicienu „tie pēdējie būs tie pirmie” ir ņēmis nopietni un pēdējās kārtās uzrāda visnotaļ labus rezultātus, tik vai nav jau kāda kārta par vēlu spurtam ? J

Vēl viena nianse – ja iepriekšējā kārta izcēlās ar garāko ceļu dominanci, tad šī kārta – tieši otrādi – ir pirmā kārta turnīrā, kur uzvaru bez garākajiem ceļiem ir vairāk nekā ar (attiecīgi 5 un 3)

Lejasgala izcilnieki – atgriežamies pie pārbaudītām vērtībām 😉 Dainai 103.7 p. Tiesa, Evita 125.7) un Baiba (129.1) mé’gina „turét lídzi”
Kopvērtējums pēc 8. Kārtas

Zuks ir pirmā kas pārsniedz 1500 punktu robežu , savukārt 2. un 3. vietu šķir nieka 0.4 punkti!
Zuks ir nosargājis līderpozīciju, bet 2. vietā ir ielecis Čiploks, pabīdot Anitu par pajkāpienu uz leju.

1.v. – Zuks – 1512.1 (saglabā līdera vesti)
2.v. – Čiploks – 1493.4
3.v. – Anita – 1493

Tuvákie pjedestála tíkotáji – Egita (1459) Páréjie titula tíkotájigan iepaliek (Ilva, Raimonds, Seymour grozás drusku zem 1400p robežas)

BET!

Atceramies ka galīgajā kopvērtējumā katram spēlētājam tiks noņemts vienas sliktākās kārtas rezultāts, un gala ieskaitē skaitīsiies 9 labākie kārtu rezultāti, un tas gan jau vēl sajauks tabulu – kads pakāpsies, kāds kritīs 😉

Laikam jau var pasludinād finiša spurtu par atklātu , un šajās atlikušajās 2 kārtās acīmredzot izšķirsies „kas ir kas” 😉

  1. kārtā (20.10 – 02.11) spēlējam Indiju un Āziju , zīmējam mandalas, brucinam nogruvumus un pie viena kāds ar aizbraukt uz Varanasi J (vi vismaz uz Kalkutu vai Kalikutu, tie kas apmaldās , tie uz „Kandavu” 😀 )

Četrinieki:

Ilva, Edžiņš, Raimonds, Zuks

Ilze C, Čiploks, Seymour, Baiba

Cipāns, Nadze, Anita, Salvis

Evita, Egita, Daina, Dainis