Arī 2. kārta beidzot pievārēta!

Sveiciens!

Skat, skat, nav pagājuši pat 2 mēneši, kā esam jau pabeiguš otro kārtu 😉 Laikam spēlējam lēni, bet pamatīgi 😀

Uzreiz ķeroties vērsim pie lietas…
Gan jau ir zināmi teicieni “Kas augstu kāpj, zemu krīt” , “Tie pirmie būs tie pēdējie” un tamlīdzīgi. Tieši tā arī ir noticis – pēc triumfa 1. kārtā un tobrīd kopērtējumā, šajā kārtā man (Cipānam) pārliecinoši sūdīgākais rezultāts – 108.9 punkti. Man gan tam ir gluži racionāls skaidrojums – es vienkārši vēl neesmu īsti izlēmis kuru balvu gribu turnīra beigās 😀
2. kārtā par pēdējo vietu “cīnījās” arī Anita (114.9), Kārlis (127.2) un Ilva (127.9)

Savukārt kārtas labākais rezultāts (Jackpot – 210 p.) un ar to izrāviens arī kopvērtējuma vadībā – Egitai.
Turpint iesākto tēmu par tiem pirmajiem un pēdējiem – otrajā vietā Nadze (194), kurai pirmajā kārtā savukārd godpilnā pēdējā vieta. Vai tas pārpratums vai likumsakarība – skatīsimies turnīra gaitā.
Tā kā Zuks jau pirms turnīra bja deklarējusi, ka merķis ir tēmēt uz augstajiem plauktiem, pēc pirmās kārtas nožēlojamiem 112 punktiem (arī pats lejasgals), no vārdiem ķērās pie darbiem – 182.7 p. un bronzas pakāpiens.

Pjedestālam tā īsti konkurenci neviens nesastādīja, tuvakie sekotāji – Eds (176), Chi (172.8) un Guntra (171), diez vai to var saukt par mīšanu (katrs interpretē pē savas samaitātības pakāpes) uz papēžiem 😉

Kopvērtējums.
Kā jau raksīju, turnība vadību pārliecinoši ir pārņēmusi Egita – 395 p.
Otrā vieta – Chi – 355.8
Trešā – Guntra – 348.3

Turpat tuvumā ir arī Eds (345.1) un Raimonds (342.9)
Vārdu sakot, tur tā cīna ir saspringta, un zinot ka turnīrs ir garš, viss var gadīties, un uzvarai vajag gan stabilitāti, gan meistarību, un ko tur noliegt – arī veiksmi.
Kam šīs komponentes izdosies veiksmīgāk savienot – tad jau redzēs.

Savukārt kamēr es un Nadze “ne opredelilis”, pēdējā vietā ir iešmaukusi … nē, neuzminējāt ne Evita. Un Daina arī ne (patiesībā Daina pēc iepriekšējā turnīra ir saņēmusies, un vismaz pēc 2 kārtām kopvērtējumā ir 7.v. no 16). Pedējo pakāpienu ir privatizējusi Ilva (239.1)

Komandas:
Kā jau viegli var noprast ar manu pēdējo vietu kārtā un Ilvas kopvērtējumā, sarkanajiem uz uzvaru kārtā izredzes bija tikai teorētiskas. (580.6 p.)
Taču pierādījas arī tas ka viens nav karotājs, un pat ar Egitas 210 dzeltenie (666.7) ar 4.3 punktiem piekāpās zaļajiem (670), kam šoreiz 1. vieta.
Melnie turpina kūļāties pa pakaļgalu 🙂 (576.9), un jāatzīst, dara to visai stabili un pārliecinošii (1.k. rezultāts bija līdzīgs)
Kopvērtējumā gan vadību ir pārņēmuši dzeltenie, pirmie pārsniedzot 1300 punktu slieksni. Bet pārējie savukārt tuvākajās kārtās centīsies šo pārpratumu izlabot, savukārt dzeltenie – pierādīt ka tas nav nekāds pārpratums un tieši tā vņi arī bija domājuši 😛

Par beidzējem, sācējiem, brucinātājiem, guldeņu magnātiem utt. – 3. kārtas kopsavilkumā 😉

Cipans