Marta trakums noslēdzies

Labrīt, labdien, labvakar! (vajadzīgo pasvītrot)
 
Šomēnes esam bijuši ļoti laicīgi (pieņemu, ka tāpēc, ka martā ir 31 diena, jo februārī pēdējā izspēe 28. datumā sakristu ar mēneša pēdējo dienu 🙂 )
Uzstādīju rekordu klātienē apmeklētajās spēlēs (3), kā redzams, līdz pilnībai ir vēl kur tiekties, bet progress acīmredzams.
 
Kā ierasts, sākšu ar izspēļu apskatiem.
 
Steidzīgie tiekas Mārtiņielā. (Chi, Zzuks, Uldis, Kārlis)
 
Īsā versija. Ch: Kam ir spēles? C: Man. Kad vajag? Ch: Šovakar! 😀
Nu kaut kā tā arī bija, ka saorganizēšanās notika ļoti operatīvi pašā mēneša sākumā.
ASV.
Uldis ātri, bet ne nesāpīgi ar tu-tū pārējos atstāja bez īpašiem variantiem (sevišķi Kārli, kuram misijās 3 no 6), bet arī pārejie iepalika. Chi drusku paspirinājās (79.6p nav pārāk slikti, bet par ciešu sekošanu to grūti nosaukt)
Old West.
Cīņa jau bija daudz līdzvērtīgāka, un lai gan arī šoreiz Uldis pieteica tu-tū, saskaitot rezultātu Chi tomēr punktu bija visvairāk, bet pārējie īpaši neatpalika.
Kopumā itin mierīga spēle, pat ar visu to, ka biju uz vietas, atziņu pērles netika bārstītas un protokoloi palika visnotaļ balti.
 
Mārupes svētdienotāji (Salvis, Ilva, Egita, Zvirgzdi)
Zvirgzdi veica pienākumu sadali – Ilze spēlē vilcienus, Seymour (ap)spēlē bērnus Dice forge 🙂
ASV.
Visapņēmīgāk uzsāka Egita, savukārt Ilva pēc sava pirmā gājiena paziņoja ka ir izstaigājusies un nu jūtas labi. Beigu beigās uzvaras laurus plūca Salvis, bet Ilva ar garajiem ceļiem īpaši neatpalika. Egitai rezultāts viduvējs, bet Ilzei diez ko nesekmējās, izpildot vien pusi no misijām (3 no 6, salīdzinājumam – Salvim 6 no 6)
Old West.
Ilvas performance. Misijas 8/8 un dominance starp visiem kārtas rezultātiem (173 spēles punkti 😮 )
Vienīgā, kas spēja kaut cik turēt līdzi bija Egita, Salvim pat ar 6 misijām “tikai” 129 punkti, savukārt Ilze runāja skaidru valodu – “Visi pelna uz mana rēķina, nav te nevienam kauna” 😀
Iespējams, ka tika lietots dopings, taču kontrole bija aizņemta pie blakus galdiņa.
Atliek tikai minēt, kādi rezultāti būtu, ja Zvirgzdi būtu mainītās lomās, šobrīd atliek palikt pie tādiem, kādi ir.
 
Jauna nedēļa – jauna spēle. Purvciema brigāde (Bindons, Liene, Cipāns, Anita)
Šajā kvartetā tikās tobrīdējie līgas līderi – Bindons un Anita, un aizsteidzoties notikumiem priekšā – ar visnotaļ pieticīgiem rezultātiem.
Lai gan protokoli nebija aplam aprakstīti, visi vienojās ka uz tiem atstātie vīna pleķi norāda, ka vakars bija visai jautrs un nebija laika pierakstīt.
ASV.
Anita uzvar, Cipāns beidzot tiek līdz Monreālai, par kuru vēl “siltas” atmiņas no iepriekšējās kārtas, Lienei – ciešami, Bindonam – “vissirslikti” kaut arī misijas 4 no 4, tikai 100 spēles / 73 turnīra punkti.
Old West.
Liene visus riktīgi samizo (143p), Cipāns izspiež simtu, nu “vissirslikti” ir ne tikai Bindonam, bet arī Anitai (70 un 83 spēles punkti, kas rezultējās 49 un 58 turnīra punktos)
Spēles laikā Anita meklēja teleportu (ja mēs spēlētu Old West paplašināto versiju ar Alvinu un citplanētešiem, viņai varbūt pat tādu izdotos atrast), kā arī aicināja “pataustīt un izvilkt” 😀 (ko tieši – to man pierakstīt neļāva).
Pēcspēles komentārs – ja vilcienos bijām sakoncentrējušies uz spēli, tad pēc tam izspēlētajā Dominion partijā vairākas reizes izskanēja “šo vajadzētu ieprotokolēt” (piemēram – “Bindons tēlo kraukli”, “Cipāns kraukli transformē elegantā muižiņā” utml.)
 
Pēdējais (triangula?) bastions – Vecrīga. (Daina, Evita, Raimonds, Eds)
ASV.
Specpaziņojums – pirmais protokols šosezon no Vecrīgas, kurš ir saskaitīts pareizi ar pirmo piegājienu un bez svītrojumiem! Komanda ar to lepojas un ir īpaši uzsvērusi 🙂
Raimonds ir pamainījis taktiku “paņem divas un ātri pabeidz”, jo Daina acīmredzot viņu pārsteigusi nesagatavotu ar “paņem 3 un ātri pabeidz” 😀 Tātad, Daina uzvar, Eds arī neatpaliek, Raimondam un Evitai viena neizpildītā misija iegriež un abiem rezultāti abiem tādi, ka var vēlēties labāk.
Old West.
Klāt nebiju, bet mēģinu atrestaurēt notikumu secību.
Eds – “Es esmu lipis, lipis un ielipis!” + “Laidiet mani ārā no krēsla, es nevaru atrast Mīzuli”
Pēc šādiem izteikumiem Edam tiek pateikts spēles balvā ir jaunības atgūšana.
Edam ir motivācija riskēt, Raimondam pēc iepriekšējās spēles pieredzes nē.
Eds riskē un uzvar Raimondu ar nieka 3 punktu pārsvaru, pateicoties vairāk izpildītajām misijām.
Dainai kārtis nenāk, līdz ar to viņa purpina par to, kā biezie ceļ tādus ceļus kā grib, pārējie – kādus var 🙂
Evita to visu dokumentē.
Pat ja notikumu secība bija savādāka, man šādi likās interesantāk 🙂
Rezultāts gan no tā nemainās – uzvar Eds, uz papēžiem min Raimonds, Daina – ne šis, ne tas, Evita socializējas.
 
Kārtas apskats.
Jāatzīst, kārtas rezultāti, ņemot vērā raibos notikumus, ir visai interesanti. Iesākumam – neviens nav savācis virs 200 punktiem. Izcilā Old West un ļoti labā ASV kārtas uzvaras laurus dod… Ilvai! (198.3p). Sudrabs Edam (194.9), bronza vēl vienam kārtas pjedestāla debitantam – Uldim (192.7p) Šis trio izceļas ar to ka visi ir savākuši 190+ punktus. Arī tuvāki sekotāji ir ne tiek ierasti – Daina (185.6) Chi (184.6) un Liene (182.4)
Otrā gala rekordisti šoreiz Zvirgzdi ar 108.1, krietni apsteidzot Kārli (130.9) un Bindonu (131)
Ja mūsu turnīru komentētu Māris Rīmenis pēc renes šļūcēju terminoloģijas, tad viņš piebilstu, ka iepriekšējie līderi ir noturējušies “uz zaļā” Vienīgā niansīte, ka mūsu turnīra tabulā zaļš = slikti, sarkans – labi 🙂
 
Kopvērtējums.
Šādas negaidītas svārstības kārtas rezultātos ir pamainījušas arī kopvērtējuma izkārtojumu.
Pirmās 3 vietas šobrīd iekļaujas 3 turnīra punktu intervālā, kas ir salīdzinoši ĻOTI ciešs izkārtojums. Pjedestālā virsotnē atgriežas Chi (562.9p), ar sudrabu debitē Eds (562.3), bronzu saglabā Salvis (560.1). Tuvākie sekotāji – Raimonds (543.5), Anita (537.4) un Bindons (518.2)
Otrs gals. Interesantais fakts – Kārlis nekad nav dabūjis sliktāko kārtas rezultātu, bet kopvērtējumā pēdējo vietu tur diezan pārliecinoši, esot vienīgais, kam ir mazāk par 400 punktiem (385). Tuvākā kompānija – Evita (410.8) un Zvirgzdi (416.4)
 
Nākamā kārta.
Aprīlī pārceļamies atpakaļ uz ierastāku kontinentu un spēlējam Eiropu un Franciju.
4nieki:
* Zvirgzdi, Liene, Chi, Eds
* Kārlis, Evita, Egita, Anita (Kārli, turies! 🙂 )
* Bindons, Salvis, Daina, Zzuks
* Raimonds, Uldis, Cipāns, Ilva
 
Tiem, kas tikuši tik tālu – paldies tiem, kas ir iemaksājuši turnīra dalības maksu, un atgādinājums tiem, kas vēl nav.
Ātrākais veids kā to izdarīt ir klikšķināt uz linka (http://www.swedbank.lv/pay?id=t3jordzb2mwt), Revolut, vai sarunāt ar mani.