Lieliskas septītnieks un finišs

Sveiki gandrīz rudenī.
 
Lai arī turnīrs ir beidzies, balvas sadalītas un godam nosvinēts, tomēr nopublicēšu atskatu par pēdējo kārtu un kā tad nonācām līdz gala rezultātiem.
 
Atgādināšu, ka četrinieki tika veidoti no iepriekšējās kārtas rezultātiem – uzvarētāji veidoja vienu 4nieku, visas otrās vietas – nākamo utt.
 
Doles salas pirmrindnieki (Eds, Cipāns, Zvirgzdi, Ilva)
 
Spēlējām ar šiku – Svētku paviljonā, baudot gan līdzpaņemtos našķus, gan saimnieku sagatavotās zālu tējas.
Edžiņš uz pēdējo kārtu ieradās kā kopvērtējuma līderis ar samērā komfortablu 31 punkta pārsvaru pār 2. vietu (Egitu) un mērķis bija diezgan skaidrs – pat ja ne uzvaras, tad pat zaudējumi ar mazu starpību dotu kāroto uzvaru visā turnīrā.
Taču kā zibens spēriens no skaidrām debesīm nāca paziņojums, ka Ilva nepiedalīsies papildspēlē “vai tas ir vīns”, un rūpīgi izvēlētā raudzēto rabarberu dzira nesasniegs mērķēto adresātu. Šķiet, bija arī kaut kas arī par pienenēm, neatceros gan vai taustāmā vai mutvārdu formā. Lai nu kā, Edžiņu tas pārsteidza nesagatavotu, un viss izplānotais scenārijs nu bija vējā, un jaunu domāt nebija laika.
Pārējie tikmēr testēja un atzina par labu esam. Tā kā neatminu, vai tika deklarēts dziras statuss, secinu, ka tas acīmredzot bija vīns 🙂
Ja jau vīns, tad jāsāk ar Franciju.
Spēle ritēja visnotaļ korekti, uzvaru izcīnot Ilvai, pie tam saņemot arī bonusu par visvairāk izpildītajām misijām, Eds neatpalika, noformējot garāko ceļu, tomēr Eda iegūtie 80 punkti – nav protams sliktākais rezultāts, bet tomēr gan jau mazāk kā cerēts.
Zvirgzdi un Cipāns tikmēr socializējās.
 
Nīderlande.
Scenārijs līdzīgs Francijai, vien ar niansi, ka Ilva ar tu-tū norāva Edziņam vienas misijas izpildi, un, lai maz neliktos, ceļu būves tehnoloģijās apsteidza Edu par nieka vienu guldeni, kas deva 55 punktu bonusu, kamēr Edam nācās samierināties vien ar 35.
Tā visa rezultātā Ilvai dubultuzvara, savukārt Edam mērens fiasko, pēdējā kārtā savācot 151 punktu. Pieliekot rezervē esošos 31, bija skaidrs – ja Egita savāc savās spēlēs 182 vai vairāk – tad pirmā vieta ir viņai, turklāt pat otrā nav īsti droša.
Ak jā, arī šajā spēlē pedalījās Zvirgzdi un Cipāns, bet spriežot pēc rezultātiem, viņus vairāk interesēja socializēšanās un tā otra (vīna) spēle 🙂
 
Grīziņkalna otrie (Daina, Uldis, Raimonds, Bindons)
 
Turpinot secību, nākamais izspēlēja otro vietu četrinieks
Komentāru protokolā nav, bet pēc tā, ko redzu cipariņos – Uldis kā stratēģis ir spiedis uz misjām, Daina kā finansiste – uz naudu, un tas ir rezultējies Ulda uzvarā ar 7misijām no 8, savukārt Daina ar 55 punktu naudas bonusu otrā, un abiem nedaudz virs 200 spēles punktiem.
Raimonds kaut kur dikti steidzies – gan pirmo vagonu uzlicis, gan tu-tū pieteicis. Vienīgi steigā visu naudu notriecis, un arī misijas nav pildījušās kā gribētos, un rezultātā savācis knapi pusi no tā, ko pirmās divas vietas.
Bindons darījis no visa pa druskai – ceļos – trešais, naudā – otrais, misijās – trešais, kopā stabili trešais. 78 turnīra punkti protams nav izcilakais rezultāts ar ko sargāt trešo vietu vai kāpt pa pjedestālu.
 
Francija.
Protokolā ir ieraksts – “Tu tikai neraudi”, bet nezinu, kam tas adresēts 🙂
Šeit cīņa bijus spraiga, jo visi rezultāti satilpinās 5 punktos – uzvarētājam 104, 4. vietai 99.
Interesanti, ka pirmā un otrā vieta ir iegūta bez bonusiem.
Uldis uzvar un noformē dubultuzvaru, Raimonds otrais, Daina trešā, Bindons ceturtais, bet mazās starpības dēļ visiem virs 90 turnīra punktiem.
Tas Bindonam ļauj nosargāt 3. vietu kopvērtējumā.
 
Dreilinu trešie (Egita, Zzuks. Salvis, Chi)
Egita uz šo izspēli ieradās kā tobrīdējā otrā vieta un zinot, ka Eds nav guvis uzvaras, bet nezināja ar kādu starpību zaudēts.
Ar 8 misijām no 9 (pārējiem – ne vairāk kā piecas), Egita pārliecinoši visus samizo Francijā. Salvis, dalot garāko ceļu ar Chi otrais, Zzuks – trešā, Chi pat ar garāko ceļu un tu-tū (uku-ķū) vien ceturtā.
Dominance tiek turpināta arī Nīderlandē, kurā Egita pārliecinoši uzvar ar 200+ punktiem un noformē dubultuzvaru, Salvis ar 169 otrais (pēc nostāstiem, ja būtu prasmīgāk rīkojies ar naudu, būtu vēl +19 punkti), Zzuks ar 157 trešā.
Es nezinu ko darīja Chi, bet ar misijās nopelnītajiem MĪNUS 68 punktiem un 7 kopā pa visu spēli viņa kārtīgi iecementē pēdējo vietu turnīrā.
Mārupes pēdējie pēdējie (Liene, Evita, Kārlis, Anita)
 
Spēļu sākumā Evita veic taktisku manevru, sūtot laukumā rezervistus (Sofiju), un pati piestrādā par mašīnistu (Zolē jau arī parasti uzvar tas, kurš punktus raksta :p)
Francija.
Mašīnists sūdzas par klusējošām piepēm un streikotājiem.
Taktika ir nostrādājusi, un Sofita uzvar ar 101. Rezultāti gan visiem ļoti tuvi – Lienei 98, Kārlim 95, Anitai 90
Nīderlande.
Mašīnists aiz garlaicības uzņem laiku, cik ilgi katrs klusē un zīmē ķiņķēziņus.
Tikmēr Evit.. Sofi.. Sofita uzvar arī otro spēli, noformē dubultuzvaru, un līdz ar to visos četros četriniekos šajā kārta uzvarētājs ir izcēlis 210 punktus.
Spēlē – Sofitai 214, Anitai – 186, Lienei ar 55 punktu naudas bonusu vien 183, Kārlim 81 un vēdeklis ar kārtīm (rakstīts, ka 22, pie vainas laikam Lienes tu-tū)
 
Lai arī ir 4 dubultuzvarētāji, kārtas zeltu nosmeļ Ilva ar visvairāk spēles punktiem (377), seko Egita (351), Uldis (328) un Sofita (315)
 
Turnīrs.
 
Vēlreiz paldies visiem kas piedalījās.
Svarīgākās lietas tika izrunātas gala pasākumā, kad uznāks nākamā iedvesma, salikšu arī statistiku lasāmā/skatāmā formā, un, iespējams kaut ko interesantu no protokoliem
 
1 Egita 1157.2
2 Eds 1129.9
3 Bindons 1104.4
4 Uldis 1084.1
5 Kārlis 1046.9
6 Anita 1042.3
7 Salvis 1034.2
8 Cipans 1012.8
9 Raimonds 1002.8
10 Zvirgzdi 986
11 Liene 981.8
12 Evita 960.2
13 Ilva 952.9
14 Zzuks 944.8
15 Daina 939.2
16 Chi 836.2