5. kārta – Āfrikā joprojām nekārtības

Sveiki!

Sen nekas nav rakstīts 😀

Šo aprakstu veltu Ilvai, lai nav jādzer sirdsdrapes, jo šī ir tā kārta, kurā ir “”sāk un beidz”, tātad man nav “0” uz tu-tū taurētājiem?” 😀

𝗞ā𝗿𝘁𝗮.
𝗠ā𝗿𝘁𝗶ņ𝗮 𝗶𝗲𝗹𝗮.
Protokoli nav īpaši aprakstoši, zināms vien tas, kas ievadā, un, ka 3 blondīnes kolektīvi apspēlēja vienu blondīnu, un vienai no viņām maz pietrūka līdz dubultuzvarai. (Zuks vinnēja Āfrikā ar 8 misijām no 8, Ilva izrāva uzvaru Eiropā)
Pēc pagājušās kārtas uzmetiena, dvīņblondīnes atkal sākušas spēlēt līdzīgi (Anitai 172.7, Ilvai 178.6)
𝗠ā𝗿𝘂𝗽𝗲.
Atkal Āfrika izcēlās ar problēmām. Ja 2. kārtā tā sagādāja krietnus mīnusus Egitai, tad šoreiz Seymouram -32 misijās, pie tam – lai visu izpildītu, pietrūka 1 gājiens un viens kauliņš. Papildus, vēlāk, jau spēlējot Eiropu, atklājās, ka es kā tu-tū taurētājs esmu spēlējis ar 44 kauliņiem, un iespējams notaurējis par agru. Tomēr pārskaitot, viss izrādījās korekti – uz galda bija izlikti 43 vagoni, un viens iztrūkstošais iznākumu neietekmēja. Seymours to nokomentēja ar pāris sulīgiem epitetiem, un savu niknumu izgāza uz turpat esošās Napoleona kūkas gabalu, to dusmīgi apēdot. Viens kūkas gabals tā īsti dusmas remdēt nespēja, tāpēc viņš devās uz virtuvi pēc vēl viena, savā vietā laižot Ilzi spēlēt Eiropu. Otrs gabals līdzēja. Pārfrāzējot reklāmu – “Tu neesi Tu, kad esi dusmīgs! Apēd Napoleonu!” Ilze glāba ģimenes godu, tehniski izpildot 7 misijas no 7 un izcīnot pirmo uzvaru turnīrā, līdz ar to, visi spēlētāji ir izcīnījuši vismaz vienu uzvaru. Patiesībā, tālu no tā nebija jau iepriekšējā kārtā, kad Pensilvānijā punkti tika savākti pietiekami, bet pilnīgai uzvarai nācās piekāpties ar izpildīto misiju skaitu.
Visbeidzot, mūsu spēļu vietu kartē ir parāījies jauns objekts – Titurga.
Pēc protokola spriežot, Kārlim nākuši džokeri, bet pārējie drūmi klusējuši. Visforšāk ir bijis Ģirtiņam, kurš tikmēr pa TV skatījies florbolu (cik nu forši var būt skatīties, kā Latvija zaudē ar 3:9 🙂 ) Chi, jau ierasti “viss bija pakaļā”, bet šī taktika jau ir atkosta, līdz ar to “tu pačīksti, un tad tu vinnē” vairs īsti nedarbojas, un beigās tik tiešām viss bija pakaļā – godam izcīnīts kārtas sliktākais rezultāts. Nezinu, vai nu čīkstamais salūzis, vai kas, bet šķiet, pienācis laiks pāriet uz citiem risinājumiem 🙂
Kārlis ar īpašu viesmīlību neizcēlās, apspēlējot Dainu un viesus Eiropā, Salvim tāds pavērsiens nešķita pievilcīgs, turklāt neklātienes cīņā ar Zuku par misijas izpildes procentu, arī viņš izpildīja 8 no 8, un var teikt, piesmēja pārējos pretiniekus.

Tā visa rezultātā, pjedestāls ir šāds:
Zuks – 200.7 (respekts)
Salvis – 189.1
Egita – 184.7
Tālu neatpalika arī Kārlis – 180.3, Ilva – 178.6 un Cipāns – 177.8

Lejasgals. Lai arī Zvirgzdiem Āfrikā mori nolaida no sliedēm pāris vilcienus, vēl neveiksmīgāku rezultātu uzrādīja Chi – 102.8 (salīdzinājumam – vienas spēles uzvarētājs saņem 105)

𝗧𝘂𝗿𝗻ī𝗿𝘀
Kā jau rakstīju, nu visi ir guvuši pa uzvarai, Ilva un Evita vairs nav “lielākās bremzes”, jo abas ir tu-tū’ojušas un pievienojušās kompānijai, kam šai ailītē ir vieninieki – Egitai, Dainai un Zvirgzdiem. Tā kā piecu cilvēku kompānīju par bremzēm dēvēt varētu būt bīstami, pārejam pie apzīmējuma – nesteidzīgie 😀

Kopvērtējums šoreiz būtiski nemainās – ar oranžo karogu pa priekšu maršē Zuks (951.1), seko Salvis (892.3)
Trešajā vietā gan ir izmaiņas. Ja pagājušajā reizē Anita bez uzvarām iekāpa kārtas pjedestālā, tad šoreiz jau ir kāpiens vēl vienu līmeni augstāk – bez uzvarām kārtā ielec kopvērtējuma pjedestālā (868.4)
Cipāns gan neļaus atslābināties, jo atpaliek mazāk par punktu (viena kāja jau uz pakāpiena), bet šo pārmaiņu autors Eds ar pieticīgo sniegumu atkritis uz piekto vietu (850.1)

Lejasgals savukārt ir piedzīvojis kardinālas izmaiņas. Pēc otrās kārtas šķita – Egitai būs mūžīga pēdējā vieta, nieka 3 kārtas vēlāk viņa jau ir pamanījusues apdzīt Dainu un Chi, saasinot konkurenci lejasdaļā, bet turpinot tādā tempā kāpt uz augšu, kas zin, var pat līdz pjedestālam aizsniegties. Uzskatāms piemērs, kā neatlaidība un nepiekāpība atmaksājas.