4. kārta – fantastiskais četrinieks

Sveikiņi decembrī.

Ar 4. kārtas pieveikšanu esam finišējuši turnīra pirmo riņķi, respektīvi – visas kartes ir izspēlētas pa vienai reizei.

Kārta.

Šoreiz izpaudāmies. Viens (vīns?) četrinieks ži̶b̶u̶l̶ēj̶a̶ bužulēja Vecrīgā, cits svinēja Latvijas dzimšanas dienu, vēl kāds Vanšu tilta vietā brauca uz Mārupi, jo tur eklēri bija vieglāk pieejami.

Māriņa ielā “bīstamā mājsaimniece Z” apspēlēja glaunos viesus, pie viena atzīmējoties ar pirmo dubultuzvaru turnīrā.

Vīna klubiņā, šķiet notikumi bija visintriģējošākie (vismaz raugoties no rezultātu tabulas) – Pensilvānijā Salvis un Ilze Z. finišēja ar vienādu rezultātu, un tikai pēc rūpīgas noteikumu izstudēšanas, Salvis tika pie 105 punktiem, bet Ilze pie 100. Savukārt Indijā izšāva Kārlis, kurš atriebās par par iepriekšējās spēles 0 izpildītajām misijām un uzvarēja. Tā nu uzvaras Salvim un Kārlim, bet krējumu nosmēla galu galā Anita, kas šo cīņu rezultātā, lai arī bez uzvarām toties ar stabīlu rezultātu, tika pie 195.2 punktiem un pjedestāla. Ielejiet viņai vēl. (p.s. dvīnēm laikam kļūda sinhronizācijā 😀 )

Trešais četrinieks Mārupē rāva maratonu (Evita un Egita izspēlēja pēc tam arī 5. kārtas spēles)

Šīs spēles arī ieies vēsturē ar pirmajiem digitālajiem protokoliem. Iemesls diezgan triviāls – protokoli bija izdrukāti, bet nebija paņēmušies līdz. Pilnībai pietrūka tikai visu dalībnieku e-paraksta.

Tā kā papīra protokolu nebija, Evita visu uzmanību sakoncentrēja nevis uz pierakstiem un vizuālo noformējumu, bet uz spēli, un tas rezultējās uzvarā (pie tam ar šobrīd absolūti augstāko turnīra rezultātu – 200 spēles punktiem) Norakstīt uz iesācēja veiksmi arī diez vai izdosies – bija arī citi, kas šo spēli spēlēja pirmo reizi. Bet protokolu piezīmes tomēr rakstiet, vismaz tajās spēlēs kurās es neesmu klāt, jo tas palīdz rakstot kārtas aprakstus 🙂

Indijā savukārt saimniekoja Egita, savācot 3 mandalas un atstājot prietieniekus uz diezgan nožēlojamiem 50-60 punktiem.

Tā nu savelkot visu kopā, izskatās šādi.

4 kārtas, 4 dažādi uzvarētāji.
Šoreiz uz pirmā pakāpiena Zuks – 210
Otrais pakāpiens un mandele Egitai – 197.5
Trešais – Anitai – 195.2 (bez uzvarām, bieži tā negadās)

Tuvumā – Salvis (191.3) un Zvirgzdi (187.4)

Pakaļgalā šoreiz Daina – 131.1 , un bez īpašas konkurences, jo visiem pārējiem ir virs 150 punktiem.

Kopvērtējums.

Šeit gan pirmo reizi līderis nemainās, pie tam šoreiz blondīne aizsteidzas nu jau nepieklājīgā atrāvienā – 750.4
Sudrabs Salvim, kurš atkaro no Cipāna jau reiz ieņemto vietu – 703.2
Edam izdodas nosargāt savu trešo pozīciju ar 700.8 punktiem

Trijniekam joprojām tuvu ir Anita (695.7) un Cipāns (689.7)

Egita savukārt pārliecinoši rāpjas ārā no bedres, un nu jau vairs nav vienīgā, kam ir mazāk par 600, un Daina jau ir nokļuvusi noķeramā un apdzenamā attālumā.

Turnīrs. Par cik, kā jau minēju, ir pa reizei izspēlētas visas spēles, mazs ieskats statistikas annālēs.

Uzvaras. Vismaz viena uzvara ir gandrīz visiem. Izņemot Zvirgzdus (viņi to izlabos nākamajā kārtā 😀 ), bet uzvaru līderis šobrīd ir Zuks – 4 gabalas. Pa 3 ir Salvim, Edam un Anitai.

Misijas. Izpildīto misiju līderis ir Cipāns – 46/52 (88.46%), 40 robeža ir arī Anitai – 40/46 (86.96%)

Kūtrākie savukārt ir Daina un Kārlis – abiem pa 22 izpilītām misijām, vien starpība, ka Daina ņēmusi 25,bet Kārlis – 30, kas viņu ar 73.3% ierindo kā neveiksmīgāko pildītāju (pat pēc Egitas “varoņarbiem”, viņai šobrīd ir nu jau 76.74%)

Savukārt izpildes % līderi ir Zuks (33/35, 94.29%) un Salvis (27/29, 93.1%), bet pirmo es sauktu par veiksmīgāko, otru – par piesardzīgāko.

Nepacietīgākie ir bijuši Ilva un Zvirgzdi, kas ir pirmie sākuši pusi no spēlēm, jeb 4 gadījumos no 8, savukārt Egita un Kārlis, pagaidām pirmo vagonu nav uzlikuši ne reizi

Steizīgākie tu-tū taurētāji izrādās ir Zuks un Eds, kuri sadzinuši stresu pārējiem aš veselas 5 reizes katrs, bet lielākās bremzes, izrādās ir Ilva un Evita – abām šajā kategorijā nullītes. (tiesa, no drošiem avotiem zinu, ka arī šo siatuāciju abas labos 5. kārtā 😉 )

Āzijā pa mazajiem nogruvumu celiņiem dragā Eds (11) un Daina (10), savukārt Salvis tik pa šoseju (2) (dzīvē, man šķiet, ka ir otrādi 😀 )

Indijā vienīgais, kurš mēģināja turēt līdzi mandalās Egitai (3), bija Salvis (1). Pārējiem barankas.

UK tehnokrāti, kā izrādās ir Ilva (11) un Chi (10), savukārt ar tehnoloģijām uz Jūs ir Evita (Sophie) – 5, bet arī ar netehniskām metodēm uzrādīja labu rzultātu.

Āzijas savienojumu līderi – Eds, Anita un Zvirgzdi (visiem pa 15). Salvim un Zukam tā aziātu viesmīlība ne visai, abi paviesojušies vien 7 pilsētās pēc kārtas.

Visbeidzot,akcionāri. Pēc pirmās spēles pie 13 akcijām tikuši Egita, Salvis, Daina, bet Cipāns, Eds, Zuks un Anita – “tikai” pie 9. Redzēsim kā šis sadalījums mainīsies turnīra gaitā.

Visbeidzot, informācija par 6.kārtu,pēc kuras seko godam nopelnītas brīvdienas līdz pat nākamā gada 9. janvārim.

Laiks: 05.12-18.12
Spēles: UK un Āzija
4nieki:

* Daina, Eds, Anita, Chi
* Egita, Salvis, Zuks, Kārlis
* Cipāns, Evita, Ilva, Zvirgzdi