Lieliskais 10nieks

  1. kārta ir aizritējusi visai raiti.

Kārta.

Vecrīgā (Evita, Daina, Eds, Anita), kā jau iepriekšējā rastā minēju, tika turpiāta alkohola laistīšanas tradīciju. Šoreiz tik centīgi, ka ierasto 2 protokolu vietā saņēmu 1.2 (respektīvi vienu veselu un 1/5 no otra, lai zinātu kāda kuram krāsa un špēles beigu stāvokļa fotofiksāciju 🙂 )Pieļauju, ka pie vainas bija kāds spēcīgāks Āzijas nogruvums 🙂 Nezinu kurš bija aktīvākais laistītājs, bet aktīvākā brucinātāja bija Anita, viņa arī Āzijas uzvarētāja.

Pensilvānijā, savukārt, akciju tirgu labāk kontrolēja Eds, uzvara viņam.

Mārupes (Egita, Gatis, Kārlis, Zvirgzdi) protokoli ir ļoti skopi, tādējādi varu vienīgi noinfoormēt, ka dubultuzvara Gatim, bet Pensilvānijā cīņa ir bijusi īpaši sīva, reģistrēts šobrīd unikāls sasniegums – visam četriniekam vienāds misiju skaits (5/5) un līdz ar to visiem 15 punktu bonuss, bet galarezultāti satilpa 11 punktos (kas priekš Pensilvānijas ir ļoti maz, jo spēles rezultāts ir ap 200 punktiem).

Visbeidzot, centra divīzija (Cipāns, Ilva, Salvis, Chi)
No pirmā acu uzmetiena, varētu šķist, ka otrās kārtas kopija –
* Ilva atnes vīnu un viņai ir plāns
* Cipāns vienu spēli vinnē, bet Pensilvānijā riktīgi pakāš
* beigās visiem sūdīgi rezultāti

Taču atšķirība tomēr bija – Pensilvānija tika zaudēta pirmā, (uzvara Salvim), savukārt Āzija varens revanšs, kad vīns jau tuvojās beigām.

Chi līdzpaņemtais Tarhūns īpaši nelīdzēja.

Tā visa rezultātā – esošie līderi nostiprināja savas pozīcijas, un nelīdzēja pat izmainītie četrinieki – kārtas TOP – Gatis 210, Anita 197.6, Eds 193.3. Visai tuvu bija arī Zvirgzdi ar 191.1.

Savukārt lejasgalā Chi ārpus konkurences ar 148.7, tuvākajai sekotājai Ilvai jau 164.9.

Kopvērtējums.

Vienīgā izmaiņa tabulā – Cipāns un Zvirgzdi samainās vietām (Cipāns nobrauc uz 7to, Zvirgzdi paceļas uz 6to), pārējie savas pozīcijas saglabā.

Priekšgalā joprojām Gatis ar 1863, seko Anita ar 1820.5 un Eds ar 1795.8.

Dainai savukārt pietrūst 0.1 punkts līdz 1500 🙂 (1499.9)

BEETT!

Kā jau tas parasti mēdz būt, beigās notiek dažādi pavērsieni. Piemēram, pēc šīs sezonas nolikuma, katram spēlētājam no gala rezultāta tiks atņemts sliktākās spēles rezultāts. Un tad jau tabula var visai interesanti izmainīties 🙂

Tāpēs piedāvāju tabuliņu ar visu spēļu rezultātiem un izceltu sliktāko spēli, kas beigās tiks nomīnusota (protams, ja kāds nepamanīsies uzlabot savus antirekordus 🙂 )

Nākamā (11.) kārta:

Laiks: 27.03 – 09.04
Spēles: Šveice un Ziemeļvalstis
3jnieki:

* Egita, Ilva, Anita
* Chi, Gatis, Kārlis
* Eds, Cipāns, Zvirgzdi
* Evita, Daina, Salvis