11 olas

Sveiki olu svētkos!

Lai arī 11. kārtas rezultāti bija zināmi 2dienas vēlā vakarā, nākamajās tuvākajās dienās literāta mūza nebija mani apciemojusi un arī protokoli šoreiz nebija diez ko palīdzoši.

Bet, tā kā atskaiti vajag, tad šoreiz pārsvarā cipariņi ar pāris liriskām atkāpēm.

Kārta.

Mārupes steidzīgais trijnieks. (Anita, Egita, Ilva) + Chi baņķieis un “neatkarīgais” novērotājs.

Ja pirmajā spēlē (Ziemeļvalstis) bijusi vērojama cīņa, un Anita pārspēja Egitu par nieka vienu punktu (kas gan dod +5 ekstra punktus turnīrā), tad Šveicē, kur dāmas katra spēli uzsāka savā valstī (Ilva – Francjā, Egita – Vācijā, Anita – Itālijā), beidza ar Anitas dominanci un 10/10 misijās un dubultuzvaru.

 

Centra ne tik steidzīgais trijnieks (Cipāns, Eds, Zvirgzi) – aizritēja pēc visai līdzīga scenērija

Šveicē Eds mēģināja turēt līdzi Zvirgzdiem, savukārt Cipāns sajauca Lugano ar Luzerno (viens vagoniņš starpā) un 9/9 misiju vietā tika pie 6/9 un dikti štruntīga rezultāta. Tā būtu normāla situācija kādā no iepriekšējām kārtām, kad ciemos “atnāk Ilva ar vīnu un viņai ir plāns” (un iesaistītajiem sūdīgi rezultāti), bet šoreiz pats vien  vainīgs.

Ziemeļvalstīs rezultāti visiem salīdzinoši peticīgi, tomēr labākais no tiem Zvirgzdiem un arī viņiem dubultuzvara

 

Vecrīgas trio (Salvis, Evita, Daina)

Salvis, skaitot mantru “viss ir slikti, viss ir slikti” uzvarēja Ziemeļvalstis, savukārt Daina pārliecinoši revanšējās Šveicē, izpildot 11/11 misijas + garāko ceļu un pārējiem neatstāja īsti nekādus variantus. Protokolā gan ir ieraksts “Salvim netiks ieskaitītas arī izpildītās misijas”, bet arī ar ieskaitīšanu, tas sanācis visai viduvējs.

 

Visbeidzot, visnesteidzīgākais Lubančika trio (Gatis, Kārlis, Chi)

Cīņā par monopolu Šveicē Chi par mata tiesu uzvar Gati, savukārt Ziemeļvalstīs ar veco, pārbaudīto metodi (paņem 2 misijas un ātri pabeidz spēli) Kārlispuslīdz pārliecinošipieveic abus pretiniekus.

 

Tā visa rezultātā, kārtas pjedestāls ir šāds:

1.v. Anita un Zvirgzdi ar dubultuzvarām un 210 p.
2.v. Chi ar 187.6
3.v. Salvis ar 182.1
Tiesa, Eds atpaliek tikai par 0.9 punktiem (181.2)

Otrā galā pēc neveiksmēm Šveicē būtu jābūt Cipānam (143.3), tomēr nezinu kādā veidā, bet Ilva arī šeit ir pamanījusies iečakarēt! (133.9) Varētu tak beidzot tikt skaidrībā, kurā galā tu gribi konkurēt, a šitā – vienā kārtā dubultuzvara, citā – grīda – nav kārtības :p

Kopvērtējums

Kopvērtējums būtiski nav izmainījies, pjedestāls palicis iepriekšējā sastāvā, tuvākie sekotāji arī, tuvākā izmaiņa – Zvirgzdi ar savu pēdējo kārtu spurtu nu jau ir apdzinuši arī Kārli un jau uzkāpuši līdz 5. kārtai (pirms 3 kārtām bija 8tie)

Gatis (2039.5) un Anita (2030.5) ir pirmie, kas pārnieguši divtūkstoš punktus, 3. pakāpienu šobrīd ieņem Eds ar 1977

Savukārt pakaļgalā Daina pārspēj Evitu vien par nieka 2.4 punktiem.

BEEETT!!!!

Tā kā pēc turnīra izspēles tiks noņemts sliktākās spēles rezultāts, tad es tomēr tiem, kas ir ieinteresēti pacīnīties par kādām vietām vai kam vienkārši interesē cipariņi, ieteiktu papētīt tabulu un izdomāt stratēģiju 😉

Atgādinu, ka pēdējā kārtā spēlējam Angliju un tās bijušo koloniju Indiju.

4nieki:

* Ilva, Salvis, Daina, Zvirgzdi
* Cipāns, Kārlis, Eds, Egita
* Gatis, Anita, Chi, Evita