3. kārta – Trīs banāni ziemeļos

Nu re, nepaspēja ij ne mēnesis paiet pa virsu, kā 3. kārta ir pieveikta 😉

Kārta.
Šoreiz tā bija savādāka gan ar spēlēm (Šveice un Ziemeļvalstis līdz šim, vismaz turnīrā nebija spēlētas), kā arī spēlētāju sadalījumu – ierastos 4niekus aizstājot ar trio.
Kad savas spēles izspēlēja pirmie divi trijnieki, šķita, ka kārtas devīze būs “kur divi spēkojas, trešais lieks”, “divi sit trešo”, nu, vai kaut kā tamlīdzīgi. Taču pārējie trijnieki nospēlēja savādāk. Kārlim neuzmanības kļūda, kā izskatās, maksāja pjedestālu, savukārt blondīnes darīja visu pilnīgi otrādi, respektīvi, tā vietā lai divas apspēlētu trešo, viena ņēma un apspēlēja divas pārējās. Ir pat parādījušās šaubas, vai tā vispār ir blondīne (ieraksts protokolā pie punktiem – “tik daudz blondīnēm nemēdz būt” 🙂 )
Tā kā joprojām dubultuzvaru neviens nav izcīnījis, tad ar jauno sadalījumu trijniekos mums ir veseli 8 spēļu uzvarētāji, kuri katrs tikuši pie 105 punktiem.
Tad nu par izcilniekiem.
Katrā no kārtām ir bijis cits uzvarētājs.
Šoreiz zelts Edam – 197.7 (gan ne bez Kārļa palīdzības, bet tāds nu ir sports 😉 )
Sudrabs – Cipānam – 192.9 (paldies Šveices misijām 😉 )
Bronza – Zukam – 188.2 (kas interesanti, es dienu iepriekš runāju par vilcieniem, ka mūsu kompānja spēlē ļoti saudzīgi, koncentrējas uz savām misijām un bloki gadās tikai, ja sakrīt misiju ceļi. Un nākamajā dienā man atsūta spēles bildi, kur Zuks uzlicis tādu bloku, ka var likt mācību grāmatās 😀 )

Tuvu, bet nedavilka – Anita (183.7) un Ilva (183.5)
Viņas vispār spēlē kā dvīnes – pirmajā kārtā abas pjedestālā, otrajā – totālas auzas, bet abām vienādas (112.9 un 111.8), un trešajā atkal abām gandrīz identisks rezultāts.

Skumjie renes šlūcēji šoreiz Zvirgzdi – 97.5p, un pat bez īpašas konkurences, lai gan tuvākais sekotājs ir interesants, jo diezgan reti viesojas tabulas lejasdaļā – Salvis (125.2). Visiem pārējiem ir vairāk par 140 punktiem.

Kopvērtējums.
Arī šeit līderis nomainās ik pēc kārtas.
Oranžā veste no Salvja aizceļo pie Zuka, kas no otrā pakāpiena pakāpjas uz pirmo – 540.4 punkti
Sudrabs kārtā un sudrabs kopvērtējumā – Cipānam – 534.1
Uzvara kārtā Edam kopvērtējumā dod trešo vietu – 525.7

Tādējādi Cipāns un Eds izstumj no pjedestāla Salvi un Kārli.
Vēl 500nieku klubiņā ir Salvis – 511.9 un Anita – 500.5
Pārējiem jāsaņemās 😉

Otrajā galā savukārt galīgi neinteresanti, ir tur viens(a) enkurs, vārdā nesaukšu, bet punkti 365.4, un nākamajiem ir virs 400.

Pēc 4. kārtas, kad būs izspēlētas visas kartes, painformēšu arī par pāris citām statistikas pozīcijām (steidzīgākie sācēji, ātrākie beidzēji, ceļu brucnātāji, akcionāri, tehnologi utml)

Tas arī šoreiz laikam viss, jo info par nākamajām spēlēm jau ir izsūtīta.

Nu tad – ne vagona! 🙂
Cipāns