Bezgalīgais astotnieks noslēdzies

Sveiki !

Sen tas bij, pie Ventas ziedu laikā…

Nu labi, ne gluži tik sen, bet 7. kārtu pabeidzām janvāra beigās, un 8. divu nedēļu vietā ievilkās uz 2 mēnešiem, un ir jau drusku aizmirsies kas tad un kā tur īsti bija.
Kārta sākās ar to, ka viens četrinieks Pensilvānijas vietā izspēlēja Angliju, bet, kam negadās – izspēlējam visi to pašu un lieta darīta. Nākamais četrinieks tā arī darīja, tur savukārt, Eiropu spēlējot pietrūka misijas, un atklājās, ka esam spēlējuši 40 misiju komplekta vietā ar divdesmitciktur.  Pēc balsojuma, kurā tika piedāvāts pārspēlēt vai atstāt rezultātus kā ir, kad šķita jau, ka rezultāts ir neizsķirts, un tika jau izziņots ka atstājam kā ir, atklājās, ka Kārļa meils līdz manīm nav nonācis, taču tas tika labots ar telefona zvanu, un nācās rakstīt jaunu uzsaukumu – paņemam nedēļas pauzi un spēlējam par jaunu.

Pārspēli uzsākām visai braši, un tie kas jau bija reizi izspēlējuši, paspēja arī pārspēlēt,savukāt viens (ar pirkstu nerādīšu kurš) četrinieks nedz izspēlēja pirmajā reizē , nedz arī pārceltajā laikā, bet nu vismaz beidzot šis kļūdu , pārpratumu un pārcelšanas maratons ir noslēdzies 🙂

Uff, garš ievads sanāca, bet nu par notikumiem un rezultātiem .

Kā jau minēju, tas bija sen un notikumi jau aizmirsušies, tāpēc pārsvarā par rezultātiem:

Kārta

Cipāns, Ilva, Daina, Kārlis
Cipāns vinnēja Eiropu (neatceros kāpēc, bet protokolā ir ieraksts – Ilva “Cipān, tu jau sāc kā Egita uzvesties!”. Nu, es vismaz ceru, ka  tas bija spēles dēļ :p
Taču turpinājumā nostrādāja Ilvas plāns “Vajag sadzirdīt Cipānu”. Dikti sadzēries jau it kā nebiju, tomēr Pensilvānijā 2 garas misijas neizpildītas uz akcijās 3 neizšķirtos man akcijas ar  zemāko numuru noveda pie, ja ne gluži sagrāves (mīnusos nepaliku), tad pie visai nožēlojama rezultāta gan. Pašai viltīgā plāna īpašniecei gan negāja diži labāk, “izcīnot” kārtas sliktāko rezultātu.
Situāciju tikmēr veiksmīgi izmantoja Kārlis, Eiropā daudz nezaudējot un uzvarot Pensilvāniju, pat iekļuva kārtas pjedestālā.

 

Egita, Evita, Chi, Zvirgzdi?
Protokoli nav daiļrunīgi (ieraksts – “Nav laika  dalīt, rakstīt”) , tāpēc īsā versija – Chi visus iz-chi-… 🙂 Dubultuzvara un kārtas uzvarētājas tituls.

Pārējie pat nepaspēja – nezinu ko, jo atsūtītajā protokola foto lielākā daļa vārda ir nogriezta. Minēšu, ka pakustēt (ir redzama galotne “tēt” un pirms tam kaut kādi ķiņķīši)

Pārējiem rezultāti pie šāda iznāuma pat ļoti atzīstami – visiem starp 170 un 180

Salvis, Anita, Eds, Gatis
Eu, nu kā tā var – nevienas piezīmes uz protokola un vēl mašīnists nepareizi punktus saskaitījis!

Vēlāk parādījās skaidrojums – “puiši dzēra tēju un nekas interesants nenotika”
Lai jau nu tā būtu.

Nezinu ko dzēra Anita, bet tējas dzērāju klubiņā vinnēja viņa, pie tam ar rezultātu virs 200. Dubultuzvaru protams nepanākt, bet kārtas sudrabs godam nopelnīts.
Tomēr jāatzīmē arī Gatis, kurš  bez uzvarām savāca  190 punktus – pjedestālam par īsu, bet vienalga atzīstami.

 

Tātad, TOP3:  Chi – 210, Anita – 202, Kārlis – 191.8 plus Gatim 190.4. Pārējiem zem 180.  Otra gala tops: Ilva – 132.9, Evita 146.6, Cipāns 150. Pārējiem virs 160 🙂

Kopvērtējums.
Pjedestāla dalībnieki nemainās, izkārtojums pamainās.
Gatis turpina nest uzvarētāja karogu (vesti) – 1472.5 ,  Salvis ar Edu samainās vietām – Salvis tagad otrais ar 1425.9, Eds trešais ar 1418.4. Lēnām, bet neatlaidīgi  tuvojas Anita – 1412.9

Pakaļgalā buksē Daina ar Evitu.